אירועים

תאריך התחלה:
01/11/2018
תאריך סיום:
30/11/2018
שעות פעילות:
במהלך חודש נובמבר
מיקום:
קום איל פו האנגר 26, נמל תל אביב
  • שתף עמוד זה
  • צור קשר

מעבירות 2018 : תורמים בגדים ומקבלים שוברי הטבה בקום איל פו .

מאז שנת 2008, comme il faut, מובילה את פרויקט "מעבירות" פעמיים בשנה, סביב חג הפסח ובחודש נובמבר. "מעבירות" הוא פרויקט חברתי המבוסס על שיתוף פעולה בין comme il faut - לקוחות החברה והקהילה ומבוסס על ההבנה שסולידריות בין נשים היא מקור לשינוי חברתי > I AM WHO WE ARE.
הפרויקט נוגע במספר רב של אפיקים: אחריות חברתית - תרומה לנשים, אחריות סביבתית - התייחסות למעגל החיים של הבגדים, חיבור למסר השיווקי של המותג - איכות לאורך זמן של בגדים, מלתחה חכמה ואופנה איטית וכמובן שמירה על המסורת - חזרה על פרויקט מנצח שהלקוחות מחכות לו בקוצר רוח ונערכות לקראתו.

השנה מוזמנות הלקוחות להגיע לחנויות, לתרום בגדי קום איל פו שהן מוכנות להעביר הלאה ולקבל על כל תרומה שובר הטבה למימוש כנגד קניה של פריט קום מעונת החורף החדשה.
את התרומות נעביר לארגון "לא עומדות מנגד - מסייעות לנשים במעגל הזנות".

"בגד חברתי" הוא פרויקט הדגל של העמותה - מדובר בדוכן שמתקיים בשוק היווני ביפו, בכל יום שישי. הדוכן מופעל על ידי מתנדבות ובו נמכרים בגדי ואביזרי יד שנייה כשכל ההכנסות הן תרומה לנפגעות מעגל הזנות. מדובר בהתארגנות אזרחית פרטית, המעניקה תמיכה, כתף ותחושת שייכות לנפגעות מעגל הזנות באמצעות סיוע חומרי ונפשי.

מתי? במהלך נובמבר 1-30.11


איך זה עובד?
▪️ כל פריט שתמסרי החודש, יזכה אותך בשובר הנחה בשווי 150 ש"ח לרכישת פריט מתוך מכנסיים, חולצות מכופתרות, חצאיות ושמלות או בשובר הנחה בשווי 450 ש"ח לרכישת ז'קט מחויט מקולקציית חורף 2018/19 בייצור comme il faut.
▪️ ניתן להעביר כמות בלתי מוגבלת של פריטים לכל חנויות comme il faut במהלך חודש נובמבר 2018.
▪️ את השוברים ניתן לממש רק בחנויות המותג של comme il faut על פריטים במחיר מלא, במהלך חודש נובמבר 2018.
▪️ ניתן לממש שובר אחד בקניית פריט אחד.