אירועים

תאריך התחלה:
21/12/2018
תאריך סיום:
27/12/2018
שעות פעילות:
החל משישי ב 21.12 10:30-15:00 שבת 22.12 בין 11:00-16:00 23.12-27.12 מ 11:00-18:00
מיקום:
האנגר 24 ליד חנות פדני
  • שתף עמוד זה
  • צור קשר

תערוכה : "Oh The Places You'll Go…" -ורד רוזן, הכניסה חופשית

בתערוכה החדשה "Oh The Places You'll Go…" יוצרת ורד רוזן עבודות קולאז', באמצעות צילום ועיבוד דיגיטלי, היא יוצרת שילוב בין מקומות שונים בהם טיילה בעולם.

 


 

 

האווירה בדימויים אופטימית וסוריאליסטית, הדימויים נכרו מזיכרונותיה של רוזן, היצירות מבוססות על אלבום התמונות האישי שלה, מקומות בהם הייתה, טיולים וחוויות שחוותה.

באופן זה יצרה ורד ארכיון משובש ממנו נוצרים עולמות בהם הכול משתלב, אפריקה אסיה ואירופה, מזרח ומערב, הפנים והחוץ, השלם והשבור. עולמות של שמחה, המנותקים מדאגות או צרות, ללא מלחמות או מחסור, עולמות של שפע. הדימויים שיצרה רוזן, מצליחים לאצור את האפקט הרגשי, תחושת ההיקסמות מן ההתרחשות, בתוך החוויה האסתטית וזאת למרות המרחק מן הסיטואציה עצמה.
עבודות אלו הן תוצר של פנטזיה מבוססת מציאות, הן מתוכננות, נרקמות לאט וביד בטוחה. בפעולת הצילום ורד רוזן מנכסת את המקומות בהם ביקרה, מלחימה אותם יחדיו באקט אדריכלי המפיח בהם צורה ומעניק להם אופי חדש ומיוחד. הדפסת העבודות בטכניקה המדגישה את עושר הצבעים והאסתטיקה המוקפדת הופכת אותן לאובייקטים נחשקים.
צמדי הדימויים מוצגים יחדיו כתצלומים סטריאוגראפיים מקולקלים שפעולתם מקשה על הראיה המרחבית. נקודות המבט בצמדים דומות אך שונות, לעיתים משלימות לעיתים מנוגדות זו מזו, בכך נוצרים חללים דיספונקציונליים, מרוקנים מתוכן, שהינם בו בזמן מוכרים וזרים למתבונן.
ניתן לראות ביצירות בתערוכה זו התפתחות מעניינת למכלול יצירתה של רוזן. העיסוק בהשפעות של הזיכרון, התת מודע, היצרים והפנטזיות על תפיסת המציאות. בתערוכה זו חוזרת ורד רוזן ומאחה את חלקיקי החלום. תופרת ביד אמונה חלקי תודעה, מצרפת אותנו להמשך מסעה.